Скільки коштують двокімнатні квартири в Івано-Франківську

Добавил/-а: Василий Гущин
Дата: 05.10.19 в 18:20:26
Метки:
Скільки коштують двокімнатні квартири в Івано-Франківську
Сьогодні Івано-Франківськ - це не тільки обласний центр, а й осередок пам'яток історії та архітектури. Один з найбільших міст Західної України має досить переваг, щоб зацікавити інвесторів.

Ринок нерухомості Івано-Франківська дуже активний - прямо зараз понад 16 000 оголошень про продаж квартир, і ця кількість досить переконливо для міста такого масштабу. Цікаво, що структура попиту тут змінюється. Наприклад двокімнатні квартири в Івано-Франківську зарах беруть частіше ніж однокімнатні.

Найбільш популярні в Івано-Франківську однокімнатні квартири - майже 5 000 пропозицій. Середня вартість однокімнатної квартири по місту - 600 тисяч гривень. Середня площа - 30 кв. м. За квадратний метр просять 10 000 гривень.

Що стосується двокімнатних квартир, їх пропонують трохи менше - близько 6 000 варіантів. Середня вартість двокімнатної квартири по місту - 20 тисяч доларів. Середня площа - 51 кв. м. Квадратний метр в середньому дешевше, ніж в однушках. Цікаво, що все частіше покупці цікавляться житлом, площа якого становить 57 кв. м, буквально пару років тому вони задовольнялися більш скромними розмірами житла.

Комментатор зазначає, що жителі і гості міста стали більш прискіпливими до оточення. Популярнішими стали центральні упорядковані райони з розвиненою інфраструктурою.

Зростає попит і на новобудови. Після реформи в сфері пайового будівництва люди впевненіше інвестують в будинки, що будуються.

Які квартири в Івано-Франківську користуються найбільшим попитом?

Комментатор вибрав варіанти, які привабливі в очах потенційних покупців. Все більшим попитом користуються квартири з серії «Заходь і живи». У центрі продається однокімнатна квартира в будинку будівлі 2017 року. Площа 47 квадратних метрів, продумане планування, включаючи вбиральню і просторий санвузол - основні переваги пропозиції. Будинок розташований в хорошому районі. Тут також зроблений сучасний ремонт з використанням добротних матеріалів.

Трохи дорожче обійдеться однокімнатна квартира не у центрі - 32 тисячі доларів. Цей будинок знаходиться біля лісу, тому до екологічної обстановки претензій немає. За лісі прокладено велосипедні доріжки, а взимку можна ганяти по лижних трасах. Варіант упорядкований, з ремонтом, вбудованими шафами, пластиковими вікнами і новими радіаторами опалення. Площа квартири - 38 кв. м.
Раздел: Украина
Последние новости
Россия идет пробьет экономическое дно?

Россия идет пробьет экономическое дно?

Бразилия и Китай достигли соглашения о торговле в юанях и объявили о создании клирингового центра, который обеспечит
02.04.23
Швейцарская гавань тонущего ЕДра

Швейцарская гавань тонущего ЕДра

«Важные истории» изучили обвинение швейцарской прокуратуры против топ-менеджеров местного подразделения Газпромбанка.
13.03.23
Виктор Медведчук - хроническая болезнь путина

Виктор Медведчук - хроническая болезнь путина

​​Лидер запрещенной в Украине пророссийской партии "ОПЗЖ", кум Путина Виктор Медведчук снова "всплыл" на российском
13.03.23


Добавление комментария