Скільки коштують двокімнатні квартири в Івано-Франківську

Добавил/-а: Василий Гущин
Дата: 05.10.19 в 18:20:26
Метки:
Скільки коштують двокімнатні квартири в Івано-Франківську
Сьогодні Івано-Франківськ - це не тільки обласний центр, а й осередок пам'яток історії та архітектури. Один з найбільших міст Західної України має досить переваг, щоб зацікавити інвесторів.

Ринок нерухомості Івано-Франківська дуже активний - прямо зараз понад 16 000 оголошень про продаж квартир, і ця кількість досить переконливо для міста такого масштабу. Цікаво, що структура попиту тут змінюється. Наприклад двокімнатні квартири в Івано-Франківську зарах беруть частіше ніж однокімнатні.

Найбільш популярні в Івано-Франківську однокімнатні квартири - майже 5 000 пропозицій. Середня вартість однокімнатної квартири по місту - 600 тисяч гривень. Середня площа - 30 кв. м. За квадратний метр просять 10 000 гривень.

Що стосується двокімнатних квартир, їх пропонують трохи менше - близько 6 000 варіантів. Середня вартість двокімнатної квартири по місту - 20 тисяч доларів. Середня площа - 51 кв. м. Квадратний метр в середньому дешевше, ніж в однушках. Цікаво, що все частіше покупці цікавляться житлом, площа якого становить 57 кв. м, буквально пару років тому вони задовольнялися більш скромними розмірами житла.

Комментатор зазначає, що жителі і гості міста стали більш прискіпливими до оточення. Популярнішими стали центральні упорядковані райони з розвиненою інфраструктурою.

Зростає попит і на новобудови. Після реформи в сфері пайового будівництва люди впевненіше інвестують в будинки, що будуються.

Які квартири в Івано-Франківську користуються найбільшим попитом?

Комментатор вибрав варіанти, які привабливі в очах потенційних покупців. Все більшим попитом користуються квартири з серії «Заходь і живи». У центрі продається однокімнатна квартира в будинку будівлі 2017 року. Площа 47 квадратних метрів, продумане планування, включаючи вбиральню і просторий санвузол - основні переваги пропозиції. Будинок розташований в хорошому районі. Тут також зроблений сучасний ремонт з використанням добротних матеріалів.

Трохи дорожче обійдеться однокімнатна квартира не у центрі - 32 тисячі доларів. Цей будинок знаходиться біля лісу, тому до екологічної обстановки претензій немає. За лісі прокладено велосипедні доріжки, а взимку можна ганяти по лижних трасах. Варіант упорядкований, з ремонтом, вбудованими шафами, пластиковими вікнами і новими радіаторами опалення. Площа квартири - 38 кв. м.
Раздел: Украина
Последние новости
Председатель Мосгорсуда Ольга Егорова теряет честь

Председатель Мосгорсуда Ольга Егорова теряет честь

Верховный суд РФ не только отказал председателю Мосгорсуда Ольге Егоровой в отмене вынесенного в ее адрес частного
29.03.20
ТОПовые сорта марихуаны, которые применяются в лечебных целях

ТОПовые сорта марихуаны, которые применяются в лечебных целях

Лечебные свойства конопли известны издавна - наши предки умели брать от природы максимально, используя растение для
28.03.20
Пассия Березовского Дарья Коновалова любит деньги Кирилла Шейхаметова

Пассия Березовского Дарья Коновалова любит деньги Кирилла Шейхаметова

Бывшая невеста Бориса Березовского Дарья Коновалова сейчас является супругой Кирилла Шейхаметова. Это сын Олега
27.03.20


Добавление комментария