Олександр Грановський розповів про освіту та роботу в Раді

Добавил/-а: Василий Бойко
Дата: 20.09.17 в 17:54:49
Метки:
Олександр Грановський розповів про освіту та роботу в Раді
Народний депутат України Олександр Грановський розповів про те, що практичну юридичну діяльність розпочинав з координації дій різних юридичних команд у різних юрисдикціях. А диплом магістра юриспунденції отримав у 2018 році.

Про це йшлося в інтерв’ю депутата Українській правді. Так, на запитання журналіста про фахову освіту, Олександр Грановський відповів, що у 2018 році закінчив Тернопільський університет отримавши ступінь магістра. “Цього року отримав диплом, хоча юристом відчуваю себе давно”, - коментував депутат.

Грановський не приховує, що Президент, як і колеги по парламентській фракції, дослухаються до його думки у питаннях написання законопроектів з т.зв. сфери “правоохоронної діяльності”. За його словами, практичною юридичною діяльністю він почав займатися іще в 2007 році саме із консультацій команд у різних юрисдикціях.

“Я сприймав юриспунденцію з практичного боку, коли доводилося ухвалювати різні корпоративні рішення. А саме корпоративна сфера, на жаль, охоплює найширший спектр юриспунденції. Мені було цікаво, я багато читав, багато сам вчився, мав справу з найкращими юридичними командами як в Україні, так і за кордоном. З цієї практичної точки зору бачив дуже багато і, можливо, навіть більше ніж багато дипломованих юристів”, - пояснює народний обранець.

Згадуючи часи депутатства у Київраді (2014 рік), Грановський пояснює, що тоді існувала інша логіка відправлення представників до комітетів: там фракція визначала, в які конкретно комітети вона хоче делегувати людей. “А коли ми прийшли в парламент, то вже запитували думку кожного окремо, і ми самі визначалися. Я залюбки пішов у правоохоронний комітет, мені це цікаво, і ніхто у фракції не заперечував” – сказав нардеп.

Олександр Грановський стримано коментує свою ефективність називаючи себе найперше дієвою людиною. “Не хочеться хвалитись, але мені здається, що я досить дієва людина і можу розібратись у різних процесах. Тому коли часом у формальних лідерів фракції є потреба в чомусь розібратися, сформувати позицію фракції, доповісти на засіданні фракції, часом буває і таке, то я залюбки відгукуюсь. І коли мова заходить, скажімо, про питання діяльності правоохоронних органів, то фракція дослухається до моєї думки. От і все”, - каже Грановський.
Последние новости
Эксперты огласили наиболее востребованные профессии в России 2020

Эксперты огласили наиболее востребованные профессии в России 2020

Выбор профессии - важный и одновременно сложный этап в жизни каждого человека. А отталкиваться в своем выборе стоит не
31.03.20
Александр Бастрыкин променял СК на соцсети и Стихи.ру

Александр Бастрыкин променял СК на соцсети и Стихи.ру

Блог Председателя СК на официальном сайте Следственного комитета действительно не обновлялся с 2018 года. Скорее всего
30.03.20
Председатель Мосгорсуда Ольга Егорова теряет честь

Председатель Мосгорсуда Ольга Егорова теряет честь

Верховный суд РФ не только отказал председателю Мосгорсуда Ольге Егоровой в отмене вынесенного в ее адрес частного
29.03.20


Добавление комментария