Олександр Грановський розповів про освіту та роботу в Раді

Добавил/-а: Василий Бойко
Дата: 20.09.17 в 17:54:49
Метки:
Олександр Грановський розповів про освіту та роботу в Раді
Народний депутат України Олександр Грановський розповів про те, що практичну юридичну діяльність розпочинав з координації дій різних юридичних команд у різних юрисдикціях. А диплом магістра юриспунденції отримав у 2018 році.

Про це йшлося в інтерв’ю депутата Українській правді. Так, на запитання журналіста про фахову освіту, Олександр Грановський відповів, що у 2018 році закінчив Тернопільський університет отримавши ступінь магістра. “Цього року отримав диплом, хоча юристом відчуваю себе давно”, - коментував депутат.

Грановський не приховує, що Президент, як і колеги по парламентській фракції, дослухаються до його думки у питаннях написання законопроектів з т.зв. сфери “правоохоронної діяльності”. За його словами, практичною юридичною діяльністю він почав займатися іще в 2007 році саме із консультацій команд у різних юрисдикціях.

“Я сприймав юриспунденцію з практичного боку, коли доводилося ухвалювати різні корпоративні рішення. А саме корпоративна сфера, на жаль, охоплює найширший спектр юриспунденції. Мені було цікаво, я багато читав, багато сам вчився, мав справу з найкращими юридичними командами як в Україні, так і за кордоном. З цієї практичної точки зору бачив дуже багато і, можливо, навіть більше ніж багато дипломованих юристів”, - пояснює народний обранець.

Згадуючи часи депутатства у Київраді (2014 рік), Грановський пояснює, що тоді існувала інша логіка відправлення представників до комітетів: там фракція визначала, в які конкретно комітети вона хоче делегувати людей. “А коли ми прийшли в парламент, то вже запитували думку кожного окремо, і ми самі визначалися. Я залюбки пішов у правоохоронний комітет, мені це цікаво, і ніхто у фракції не заперечував” – сказав нардеп.

Олександр Грановський стримано коментує свою ефективність називаючи себе найперше дієвою людиною. “Не хочеться хвалитись, але мені здається, що я досить дієва людина і можу розібратись у різних процесах. Тому коли часом у формальних лідерів фракції є потреба в чомусь розібратися, сформувати позицію фракції, доповісти на засіданні фракції, часом буває і таке, то я залюбки відгукуюсь. І коли мова заходить, скажімо, про питання діяльності правоохоронних органів, то фракція дослухається до моєї думки. От і все”, - каже Грановський.
Последние новости
Короли господряда приструнили Форбс

Короли господряда приструнили Форбс

С тех пор, как Форбс отказался от рейтинга «Короли господряда», больше и почитать за обедом для улучшения пищеварения
13.07.20
Британские СМИ рассказали, зачем Мухтар Аблязов ограбил собственный банк

Британские СМИ рассказали, зачем Мухтар Аблязов ограбил собственный банк

Хищение Мухтаром Аблязовым средств из собственного банка ставит перед читателем интересный вопрос: а какой вообще смысл
13.07.20
​Властелин колес. Как избавиться от влияния Пинчука на «железку».

​Властелин колес. Как избавиться от влияния Пинчука на «железку».

Я обещал сегодня поделиться своим видением по проблеме монополии «Интепайпа» на колеса для УЗ, и я это сделаю. Природа
13.07.20


Добавление комментария